analiza

Analiza

Koncepti i “Botës ruse” dhe “Botës serbe” si thirrje për konflikte të reja në Ballkan!

Prof. Asoc. Dr. Enver Bytyçi Aleksandër Dugin në një libër, “Çështje të gjeopolitikës – E ardhmja gjeopolitike e Rusisë”, botuar në vitin 1997 ka zhvilluar …

Analiza

SHBA dhe RP e Kinës mund të ruajnë ekuilibrin e paqes në glob

Të enjten e shkuar presidenti amerikan, Joe Biden, dhe presidenti i RP të Kinës, Xi Jinping, zhvilluan një bisedë të gjatë telefonike, prej gati tri …

Analiza

George Soros thjesht bën propagandë!

Enver Bytyçi George Soros në një shkrim të gjatë rreth konfliktit në Ukrainë, fajëson për sulmin rus kundër Kievit në të njëjtën masë edhe Pekinin …

postime te fundit

CONTACT US

    vulkan vegas, vulkan casino, vulkan vegas casino, vulkan vegas login, vulkan vegas deutschland, vulkan vegas bonus code, vulkan vegas promo code, vulkan vegas österreich, vulkan vegas erfahrung, vulkan vegas bonus code 50 freispiele, 1win, 1 win, 1win az, 1win giriş, 1win aviator, 1 win az, 1win azerbaycan, 1win yukle, pin up, pinup, pin up casino, pin-up, pinup az, pin-up casino giriş, pin-up casino, pin-up kazino, pin up azerbaycan, pin up az, mostbet, mostbet uz, mostbet skachat, mostbet apk, mostbet uz kirish, mostbet online, mostbet casino, mostbet o'ynash, mostbet uz online, most bet, mostbet, mostbet az, mostbet giriş, mostbet yukle, mostbet indir, mostbet aviator, mostbet casino, mostbet azerbaycan, mostbet yükle, mostbet qeydiyyat